by violet art  
  

Gizlilik Politikası

By VİOLET ART , kendi web sitelerini ziyaret eden tüm bireylerin mahremiyetine saygı duyar ve hakkınızda toplanan tüm bilgiler önce isteyebileceğiniz herhangi bir hizmeti yerine getirmek üzere ve ikinci olarak da şirketin size hizmet verme şeklini daha da iyileştirmek için kullanılacaktır. Bunu, bilgileri uygun şekilde kullanarak yapıyoruz.

Bu bilgiler, By VİOLET ART, iştirakleri veya bağlı şirketleri ile bu şirketlerden herhangi birinin satıcıları, acenteleri ve lisans sahipleri ve By VİOLET ART'ın sizin yararınıza doğrudan veya dolaylı olarak hizmetler ayarladığı diğer şirketler dışında kimseye açıklanmayacaktır. Bunlar, veri korumaya dair ilgili yasal hükümlere göre muamele görecek olup ilk önce Avrupa Birliği içinde veya dışında, dünyanın herhangi bir yerinde saklanıp işlenebilir. Sadece By VİOLET ART hizmetleri ile onlarla ilgili ürün ve hizmetlerin pazarlanmasıyla alakalı olarak kullanılacaktır.

Bir birey olarak kendi hakkınızda elimizde bulunan bilgileri öğrenmek ve gerekirse düzeltmeler yapmak hakkına sahipsiniz; ayrıca bizden bu bilgileri kullanmamamızı istemek hakkına da sahipsiniz. İsteklerinize saygı göstermek için elimizden geleni yapacağız.

» Müşteri Hizmetleri
» Kalite Politikası
» Gizlilik Politikası
» Fuarlar
» Yeni Ürünler
» Kroki
» İletişim
» email
» Bayi Girişi

copyright © 2012 by Violet Art
by ajans SMG